Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier wsparcia działu technicznego

Pracodawca: Inzynio Sp. z o.o. Numer referencyjny: 46985f82 Data publikacji: 13 lutego 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Pomoc techniczna w zakresie konfiguracji urządzeń (Inwertery PV oraz magazyny energii) - mailowo i telefonicznie
Serwis urządzeń - diagnostyka, wymiana uszkodzonych komponentów
Pomoc w prowadzeniu szkoleń technicznych dla Instalatorów
Wsparcie działu sprzedaży, np. w doborze konfiguracji sprzętowej

Wymagania

Komunikatywność
Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej (elektryka, branża PV)
Umiejętność pracy w zespole
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Znajomość języków obcych - mile widziana

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia wdrożeniowe
Wsparcie doświadczonych współpracowników
Satysfakcjonujące wynagrodzenie i premie za wyniki sprzedażowe
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
dofinansowanie nauki języków
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
paczki świąteczne

Inzynio Sp. z o.o.

Inzynio to portal pracy dla inżynierów i specjalistów technicznych: www.inzynio.pl

Większość ofert posiada widełki wynagrodzenia.