Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Koordynator kontraktu - Koordynator robót

Pracodawca: Inzynio Sp. z o.o. Numer referencyjny: 123 Data publikacji: 13 lutego 2024 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

planowanie i zarządzanie wszystkimi aspektami procesu budowlanego
współpraca z architektem na etapie realizacji budowy
nadzór nad prawidłową realizacją zadań inwestycyjnych
pozyskiwanie wykonawców
redagowanie umów dotyczących realizacji zadań inwestycyjnych
dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty
koordynacja działalności wykonawców
organizowanie i udział w spotkaniach na budowie
przygotowanie, weryfikacja i kompletowanie dokumentacji inwestycyjnej sporządzanie pism i wniosków urzędowych

Wymagania

wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
doświadczenie w branży remontowo - budowlanej
znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych
obsługa komputera
umiejętność koordynowania zadań i pracy z ludźmi
zaangażowanie i dynamizm w działaniu

Oferujemy

prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
służbowy telefon do użytku prywatnego

Inzynio Sp. z o.o.

Inzynio to portal pracy dla inżynierów i specjalistów technicznych: www.inzynio.pl

Większość ofert posiada widełki wynagrodzenia.