Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Ekspert ds. ochrony środowiska

Pracodawca: J. S. Hamilton Numer referencyjny: EOSMBORKOWSKI Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
  • sporządzanie: karty charakterystyki odpadu, opinii w celu wykorzystania osadu ściekowego wraz z wyliczeniem dawki osadu, opinii w celu stwierdzenia czy dany odpad jest niebezpieczny, operatów wodnoprawnych, opinii o jakości gleby (zanieczyszczenie gleby, porównanie wyników z Rozporządzeniem), opinii o jakości wody (porównanie wyników z Rozporządzeniem)
  • wykonywanie audytów środowiskowych
  • prowadzenie ewidencji odpadów, interpretacja i odpowiedź na otrzymane pisma z Urzędów, informowanie o zmianach prawnych,
  • opracowywanie wniosków na wytwarzanie i zbieranie odpadów

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne
  • doświadczenie min. 2 lata w samodzielnym opracowywaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień z organami administracji
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu seminariów, szkoleń
  • znajomość programów specjalistycznych (np. Operat FB, SundPlan lub odpowiedniki) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, współfinansowanie wypoczynku dzieci itp.)
  • prywatne ubezpieczenie
  • opiekę medyczną w placówkach Luxmed

J. S. Hamilton

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych,
dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.