Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Analityk w Pracowni Mikrobiologii

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland S.A. Numer referencyjny: Analityk w Pracowni Mikrobiologii Data publikacji: 25 stycznia 2019 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Jeśli do Nas dołączysz do Twoich zadań należeć będzie m.in.:
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych ( posiewy, przesiewy, odczyty itp.),
  • Przygotowywnie podłóż mikrobiologicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości,
  • Obsługa wyposażenia laboratorium.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: mikrobiologia, biotechnologia, technologia żywienia lub pokrewne,
  • Mimimum rok pracy w laboratorium,
  • Wiedzy jak pracować zgodnie z normami PN EN ISO/IEC 17025:2005,
  • Doskonałej organizacji pracy, realizacji wielu zadań jednocześnie i przestrzeganie terminów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w akredytowanym laboratorium o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Benefity z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną.

J.S. Hamilton Poland S.A.

J.S. Hamilton stanowi grupę firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:
  • szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej
  • konsumenckie testy produktów
  • badania sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgodność z dyrektywą RoHS
  • usługi rzeczoznawczo-kontrolne i spedycja
  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek
  • szkolenia