Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Analityk (Pracownia Analiz Dioksyn)

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 136433 Data publikacji: 31 maja 2023 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

  • Opracowywanie wyników badań oraz prowadzenie dokumentacji z zgodnie z przyjętym systemem jakości;
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych z uwzględnieniem metod klasycznych, spektrofotometrycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości;
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów badawczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe chemiczne
  • Mile widziani absolwenci bądź studenci kierunków zaocznych
  • Podstawowa znajomość sprzętów laboratoryjnych
  • Możliwość pracy na pełen etat
  • Umiejętność pracy w grupie w dynamicznym środowisku
  • Zdolności organizacyjne (umiejętność zarządzania własnym czasem i zadaniami)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny - LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie - GENERALI
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń (polecamy osobę z zewnątrz, a za to możemy otrzymać dodatkowe wynagrodzenie)
  • Dostęp do platformy kafeterynej (wymieniamy punkty na bilety do kina, teatru etc.)
  • Możliwość zdobycia dużego praktycznego doświadczenia (uczymy się wszystkiego od podstaw)
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Wsparcie doświadczonych osób na wszystkich etapach pracy

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.