Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Ekspert ds. badań i rozwoju

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 91182 Data publikacji: 20 września 2022 Lokalizacja: Słomczyn - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie próbek żywności i pasz do badań pozostałości pestycydów
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych technikami instrumentalnymi LC – MS MS, GC-MS MS, GC - MS
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025
  • Dbałość i sprawdzanie wyposażenia pomiarowo-badawczego
  • Stwierdzanie zgodności otrzymanych wyników badań pozostałości pestycydów z wymaganiami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunki związane z chemią, technologią żywności lub pokrewne
  • 3-5 letnie doświadczenie w Laboratorium Akredytowanym zgodnie z wymaganiami normy 17025
  • Umiejętność przeprowadzania walidacji oraz wdrażanie nowych związków
  • Prace badawcze
  • Znajomość metod przygotowywania próbek
  • Mile widziana znajomość technik chromatografii cieczowej i gazowej potwierdzona praktyką
  • Kreatywność, szukanie rozwiązań
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  • Umiejętność pracy w zespole także pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość programów Word, Excel

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pakiet medyczny w Medicover
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia własnych kwalifikacji oraz awansu
  • Możliwość udziału rekrutacje wewnętrzne)
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.