Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik Pracowni Analiz Pozostałości Pestycydów

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 116168 Data publikacji: 20 lutego 2023 Lokalizacja: Słomczyn - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO

Opis stanowiska

  • Organizacja, koordynacja i nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem podległego obszaru zgodnie ze wszystkimi standardami jakościowymi i BHP
  • Optymalizacja i nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń oraz nad efektywnością podległej Pracowni
  • Planowanie zasobów do prawidłowego funkcjonowania podległych komórek organizacyjnych (budżetowanie)
  • Nadzór nad projektami operacyjnymi
  • Zapewnienie właściwej współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki i Grupy Hamilton

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Chemia, Biotechnologia, Biologia lub pokrewne);
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz w pracy z systemem jakości; preferowane ISO 17025
  • Potwierdzona umiejętność delegowania zadań, organizacji pracy podległego zespołu, motywowania pracowników, usprawniania pracy oraz wdrażania nowych pomysłów
  • Potwierdzone sukcesy w obszarze realizacji założonych celów, osiągania określonych KPI
  • Praktyczna znajomość narzędzi: MS Office (przede wszystkim Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:

  • Świadomość merytoryczna zagadnień związanych z obszarem pozostałości pestycydów (przepisy prawa, metodyki badawcze, normy, rozporządzenia etc.)

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny - LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie - GENERALI
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń
  • Dostęp do platformy kafeterynej
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Praca wśród specjalistów
  • Udział w dodatkowych projektach
  • Współpraca z Pracowniami w innych lokalizacjach
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.