Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek) Gdynia

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 136204 Data publikacji: 30 maja 2023 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą nastawioną na komunikację i współprace z klientem, potrafisz dostosować się do zmieniających planów dnia. Nie lubisz siedzenia za biurkiem, a czas spędzony za kierownicą traktujesz jako przyjemność. Zwiedzanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi jest dla Ciebie interesujące to gwarantujemy, że znakomicie odnajdziesz się na tym stanowisku.

Dla nas najważniejsze jest dostarczenie wysokiej jakości usług dla Naszych klientów. W tym przypadku odbioru i poboru próbek ( np. żywność, woda, gleba, powietrze ) ze szczególnym zachowaniem określonych norm przy zachowaniu odpowiedniej komunikacji z klientem. W czasie kiedy pracujesz z naszymi klientami, my dbamy o odpowiedni sprzęt, samochód i dostarczenie do Ciebie odpowiedniej dawki wiedzy

Najważniejsze obowiązki:

  • Rzetelne, wiarygodne i bezstronne wykonywanie badań oraz pobieranie/odbiór próbek zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi (wszystkiego uczymy)
  • Kontakt z Klientem celem ustalenia szczegółów dotyczących odbioru lub/i poboru próbek
  • Przekazywanie wszystkich niezgodności, uwag związanych z realizacją zleceń do przełożonych
  • Zgłaszanie zidentyfikowanych odstępstw od systemu zarządzania lub/i od procedur realizacji działalności laboratoryjnej do Przełożonego
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zadań projektowych

Wyjazdy do klientów odbywają się zazwyczaj w godzinach porannych (6:00) i mogą trwać dłużej niż 8h pracy ze względu na dynamiczny charakter pracy i różne nieprzewidywalne sytuacje na drodze. Oferujemy wówczas możliwość odbioru lub wypłaty nadgodzin.

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B (jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego, mandaty płacisz sam/sama)
  • Pełna dyspozycyjność i elastyczność w godzinach dnia pracy
  • Zorientowanie na jakość i rzetelność wykonywanej pracy
  • Umiejętność nawiązywania bezpośredniego kontaktu oraz komunikacji z innymi osobami wewnątrz firmy (dobrze sprawdzi się osoba, która lubi ludzi)
  • Umiejętność rozwiązywania różnorodnych problemów dnia codziennego
  • Zdolność szybkiego dostosowania się do zachodzących zmian
  • Umiejętność obsługi komputera oraz smartfona

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Telefon służbowy
  • Samochód służbowy
  • Szkolenie stanowiskowe oraz zewnętrzne szkolenia zawodowe
  • Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Na umowie o pracę również:

  • Pakiet medyczny (Lux Med)
  • Ubezpieczenie na życie (Generali)
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • Dostęp do kafeterii (zebrane punkty na platformie można wymienić na bilety do kina, teatru etc.)
  • Możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym Systemie Poleceń (polecasz osobę z zewnątrz do pracy a w zamian możesz otrzymać dodatkowe wynagrodzenie)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.