Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 42617 Data publikacji: 12 października 2021 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji środowiskowych (wnioski o wydanie decyzji środowiskowych, raporty, analizy, interpretacje wyników badań)
  • Udział w procedurach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji
  • Outsourcing środowiskowy (stała opieka nad przedsiębiorstwami w zakresie ochrony środowiska)
  • Organizacja oraz udział w spotkaniach z Klientami
  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego projektu w zakresie ochrony środowiska

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu Ochrony Środowiska
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • Prawo jazdy kat. B
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Znajomość programów Operat FB, HPZ, Qgis, AutoCAD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, karty świąteczne, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Wewnętrzne szkolenia

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.