Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Młodszy asystent ds.GIS

Pracodawca: Jacobs Numer referencyjny: BI 0004Y6 Data publikacji: 31 lipca 2019 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne, Geografia, kartografia
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

Jest to rola wspierająca pracę specjalistów głównie w zakresie przetwarzania danych, tworzenia oraz aktualizacji baz danych.

Oprócz możliwości nauki nowoczesnych narzędzi, podczas pracy będzie się miało kontakt z inżynierami i projektantami różnych branż, kultur i narodowości.

Wymagania

  • Studenci i Studentki kierunków: geografia, geodezja, GIS.
  • Gotowość do pracy minimum 20h/tydzień
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejetność pracy w grupie oraz samodzielnie.
  • Zdolności analityczne
  • Zainteresowanie tematyką GIS

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Szkolenia z narzędzi ESRI

Jacobs

Jacobs leads the global professional services sector delivering solutions for a more connected, sustainable world.

With $15.0 billion in combined revenue and a talent force more than 77,000 strong, Jacobs provides a full spectrum of services including scientific, technical, professional, construction- and program-management for business, industrial, commercial, government and infrastructure sectors.

For more information, visit www.jacobs.com