Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Manager ds. handlowych

Pracodawca: JAGA Recruitment Sp. z o.o. Numer referencyjny: 19012024 Data publikacji: 19 stycznia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój sieci sprzedażowych w danym rejonie działania;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, takich jak: firmy instalacyjne, generalni wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy;
  • Realizacja określonych celów sprzedaży;
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych;
  • Działania z zakresu doradztwa technicznego;
  • Przygotowanie ofert, negocjacje handlowe;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Bycie ambasadorem firmy, budowanie pozytywnego wizerunku;

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży instalacji grzewczych i sanitarnych;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji;
  • Umiejętność planowania i hierarchizacji zadań;
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

Oferujemy

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Specjalistyczne szkolenia branżowe oraz handlowe;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy);
  • Pracę w ogólnoświatowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Dla firmy o profilu budowalnym, oferującej usługi wykończeniowe, remontowe nieruchomości komercyjnych, powierzchni handlowych oraz biurowych, prowadzimy proces rekrutacji stałej na stanowisko Kierownika budowy.

Miejsce pracy: Wrocław