Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: JARS Sp. z o.o. Numer referencyjny: MDSP_1 Data publikacji: 04 lipca 2018 Lokalizacja: Mysłowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Przygotowywanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska:
  • Wnioski o wydanie pozwoleń zintegrowanych,
  • Raporty początkowe,
  • Raporty o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko,
  • Karty informacyjne przedsięwzięcia,
  • Wnioski o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
  • Zgłoszenia instalacji niewymagających uzyskania pozwolenia,
  • Wnioski o wydanie pozwoleń w zakresie gospodarki odpadami,
  • Operaty wodnoprawne,
  • Raporty z monitoringu składowisk odpadów,
  • Projekty planu remediacji terenów,
  • Oceny jakości środowiska gruntowo – wodnego,
  • Interpretacje wyników badań laboratoryjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska, Chemia, Hydrogeologia lub pokrewne),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność obsługi programów branżowych np. Operat FB, HPZ,
  • Znajomość programów graficznych np. Gimp, Corel,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji,
  • Pracę w doświadczonym, młodym i dynamicznym zespole,
  • Profesjonalne wyposażenie stanowiska pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na adres: b.wrobel@jars.pl
W temacie maila prosimy podać stanowisko, którego aplikacja dotyczy.

JARS Sp. z o.o.

Firma JARS jest dynamicznie rosnącym liderem na polskim rynku usług laboratoryjnych. Posiada sieć 7 nowoczesnych laboratoriów zarządzanych przez wysokiej klasy profesjonalistów. Dysponuje unikalnym na rynku know-how w zakresie badań laboratoryjnych. Wykonuje usługi techniczne oraz ekspertyzy środowiskowe.