Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych

Pracodawca: Jobs Plus Numer referencyjny: 140841 Data publikacji: 13 stycznia 2022 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową, Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
  • przegląd i serwis instalacji sanitarnych
  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymagania

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta (obecnie praca przy projekcie w Gdańsku)
  • doświadczenie w układaniu instalacji hydrauliczno-sanitarnych na dużych obiektach (min. 1000 m²)
  • obsługa i serwis kotłów gazowych i olejowych
  • umiejętność lutowania oraz spawania rur miedzianych
  • umiejętność czytania planów instalacyjnych
  • mile widziane – prawo jazdy kat. B, znajomość systemów łączeniowych na rynku (np. PeX Tece Mapress, miedź), uprawnienia gazowe eksploatacyjne

Oferujemy

Oferujemy:
  • umowę zlecenie (podpisywaną z nami – agencją, planowane przejęcie pracownika przez Klienta) – próbną na 3 miesiące, kolejną na pół roku
  • zarobki ok. 3500-4000 zł netto + premie uznaniowe
  • pracę 8 h dziennie (od 8:00 do 16:00) od poniedziałku do piątku
  • szkolenia merytoryczne – np. pozwalające na podwyższenie uprawnień technicznych
  • szansę na długoterminową współpracę

Inne informacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Jobs Plus

rekrutacja pracowników