Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista ds. sprzedaży i realizacji z AutoCAD

Pracodawca: Jobs Plus Numer referencyjny: 147459 Data publikacji: 18 maja 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Nazywamy się Jobs+, jesteśmy agencją HR. Obecnie dla naszego Klienta, profesjonalnej firmy specjalizującej się w systemach informacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynków, takich jak ścianki przestawne, mobilne, tabliczki informacyjne, litery podświetlane, ścianki szklane, meble stalowe poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i realizacji - systemy informacji wizualnej.
Dołączysz do niedużego zespołu liczącego ok 3-5 osób i będziesz mieć okazję pracować na kilku projektach jednocześnie.

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta B2B
  • tworzenie ofert dotyczących – wyposażenia muzeów, stanowisk interaktywnych, małej architektury, oznakowania budynków wewnątrz i na zewnątrz, ścianek przestawnych
  • projektowanie, opracowanie dokumentacji produkcyjnej (rysunki warsztatowe)
  • koordynacja działań w tematach dotyczących: zamówień, dostaw, uzgodnień montaży oraz odbiorów
  • praca w terenie - wykonywanie pomiarów, zdjęć, uzgodnienia, nadzorowanie montażu

Wymagania

Poradzisz sobie w tej pracy jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w branży reklamowej, budownictwie lub aranżacji wnętrz
  • znajomość programów AutoCAD, Corel Draw, Solid Works, pakiet Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów, swobodę wypowiedzi
  • zdolności organizacyjne, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole ale też cechuje Cię samodzielność
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

Oferta:
  • zatrudnienienia podstawie umowy o pracę (okres próbny 3 miesiące, potem umowa na czas nieokreślony)
  • pełen etat z elastycznym czasem pracy, przykładowe godziny pracy: pon - pt 7:30-15.30, 8-16
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • premia uznaniowa w rozliczeniu miesięcznym po okresie próbnym
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w czasie pracy w terenie

Inne informacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Jobs Plus

rekrutacja pracowników