Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Manager ds. OZE

Pracodawca: Kaczmarek Electric S.A. Numer referencyjny: 108982 Data publikacji: 12 stycznia 2023 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, nadzorowanie oraz rozwijanie sprzedaży asortymentu OZE
  • Stworzenie zespołu wspierającego sprzedaż OZE oraz zarządzanie nim
  • Współpraca i wspieranie oddziałów Kaczmarek Electric poprzez przygotowanie i koordynowanie ofert dla ich klientów
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów
  • Śledzenie rynku i elastyczność na zmiany i potrzeby

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – (budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii

Oferujemy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Kompleksowe szkolenia techniczne, sprzedażowe oraz program wdrożeniowy
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Multisport, Prywatna Opieka Medyczna)
  • Ciekawe wyzwania biznesowe
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Kaczmarek Electric S.A.

Zapraszamy do Kaczmarek Electric S.A. – jednej z największych sieci sprzedaży produktów elektrotechnicznych. Nasza firma nieustannie się rozwija, a obecnie jesteśmy też członkiem grupy WÜRTH. Chcesz brać w tym udział – Przyłącz się do nas. Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i komunikatywnych. Uwierz w nas - jesteśmy na tym rynku 25 lat