Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: KAEFER S.A. Numer referencyjny: 204107 Data publikacji: 22 maja 2023 Lokalizacja: Płock - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań służby BHP określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997, Nr 109, poz. 704, z późn. zm.)
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w miejscach realizacji usługi świadczonej przez KAEFER S.A.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP
  • Przygotowywanie zestawień, sporządzanie analiz oraz raportów związanych z zagadnieniami BHP
  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach w tym takich gdzie występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe lub uciążliwe oraz dobór środków ochrony zbiorowej/indywidualnej.
  • Inicjowanie i rozwijanie kultury bezpiecznego wykonywania prac wśród pracowników spółki
  • Podejmowanie i wdrażanie działań zapewniających bezwypadkowość wśród pracowników​

Wymagania

  • Dobra znajomości przepisów BHP
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe BHP lub wykształcenie wyższe uzupełnione studiami podyplomowymi z zakresu BHP.
  • 2 lata doświadczenia w obsłudze BHP na obiektach przemysłowych - elektrownie, rafinerie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym min B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość międzynarodowych zasad raportowania współczynników BHP

Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w uznanej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne
  • Elastyczny system pracy

KAEFER S.A.

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: