Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Młodszy referent ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Katarzyna Giersz ECO-DORADZTWO.PL Numer referencyjny: 15 Data publikacji: 02 sierpnia 2019 Lokalizacja: Koziegłowy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

Naszą siłą jest Zespół – zapraszamy Cię do jego wsparcia.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego siedmioosobowego zespołu w Koziegłowach na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie informacji z zakresu ochrony środowiska
- weryfikacja danych z zakresu ochrony środowiska
- przetwarzanie informacji z zakresu ochrony środowiska, w tym praca na dedykowanych programach
- samodzielne opracowywanie dokumentacji na podstawie pozyskanych i przetworzonych danych

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o profilu: ochrona środowiska, biologia, chemia lub geografia
- roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- znajomość procedur środowiskowych
- znajomość przepisów z zakresu Prawa Ochrony Środowiska, Prawa wodnego itp.
- biegła obsługa komputera,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- znajomość pakietu Office (Word, Excel,)
- komunikatywność, terminowość i dokładność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

umowę o pracę,
- szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
- pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Inne informacje

Miejsce pracy: biuro

Koziegłowy woj.śląskie ul. Częstochowska 17
Praca stacjonarna w dniach od poniedziałku do piątku.

Katarzyna Giersz ECO-DORADZTWO.PL

ECO-DORADZTWO.pl specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu, realizacji w zakresie procedur i technik ochrony środowiska oraz w zarządzaniu aspektami środowiskowymi w firmie. O wysokiej jakość usług oferowanych przez Zespół świadczy wieloletnie zaufanie Naszych Partnerów biznesowych. Posiadane kompetencje i praktyka zapewniają precyzyjne określanie indywidualnych potrzeb kontrahenta dla jego planowanego przedsięwzięcia czy działającej już inwestycji oraz dostosowanie ich do wymogów prawnych m.in. takich jak: Ustawa o odpadach, Prawo ochrony środowiska, Prawo wodne