Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów pod farmy PV

Pracodawca: KNESS Development Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. pozyskiwania gruntów pod farmy PV Data publikacji: 20 stycznia 2022 Lokalizacja: Olsztyn - Warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

O Firmie:

KNESS Polska jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej KNESS Group- lidera w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.
Nasze główne atuty to:

• Ponad 11 letnie doświadczenie w branży OZE
• doskonale wykwalifikowana kadra w postaci inżynierów, projektantów, monterów.
• Własne maszyny budowlane (w tym kafary)
• Terminowość
• Profesjonalne podejście z zachowaniem wysokiej jakości wykonywanych usług

Poszukujemy osoby do współpracy przy wyszukiwaniu i pozyskiwaniu gruntów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego.

Twój zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie działek pod projekty Elektrowni Słonecznych,
  • Negocjacje i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości,
  • Wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości pod dzierżawę oraz kompletowanie wymaganej dokumentacji

Wymagania

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji,
  • Ważne prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i przedsiębiorczość,
  • Bezpośredni kontakt z Klientem,
  • Nastawienie na rezultat.
  • doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii, w tym w szczególności PV.

Oferujemy

To oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • Narzędzia do pracy: telefon służbowy, laptop, samochód służbowy,
  • Praca od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. Możliwość nadgodzin,
  • Wynagrodzenie podstawowe: 5 000 zł brutto plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Inne informacje

KNESS Development Polska Sp. z o.o.