Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Doradca Technologiczny ds. efektywności energetycznej w budownictwie

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: Doradca Technologiczny ds. efektywności energetycznej w budownic Data publikacji: 14 lutego 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Poszukujemy Przedstawiciela handlowego - Doradcy Technologicznego ds. efektywności energetycznej w budownictwie

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora budownictwa komercyjnego, jednostek samorządu terytorialnego, deweloperów, inwestorów indywidualnych,
  • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży, w szczególności doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • Negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy,
  • Badanie potrzeb Klientów i trendów rynkowych,
  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia
  • Sprzedaży oraz Marketingiem,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży do Przełożonego,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM,
  • Tworzenie statystyk i analiz,
  • Przygotowanie prezentacji i zestawień,Nadzór nad płatnościami.

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość rynku inwestycji budowlanych,
  • Znajomość tematyki efektywności energetycznej w budownictwie i ciepłownictwie,
  • Doświadczenia w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz sprzedaży – minimum 2 lata,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, najlepiej wyższe – kierunek budownictwo, ciepłownictwo,
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej (np. kogeneracja konstrukcje, systemy ociepleń, HVAC/wentylacje, klimatyzacje, ogrzewanie),
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnej komunikacji,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Samodzielność i determinacja w działaniu a jednocześnie umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć poszukiwania i budowania kreatywnych rozwiązań,
  • Motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie technik sprzedaży,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty FitProfit.

Inne informacje

Aplikację prosimy przesyłać na maila: rekrutacja@kape.gov.pl (w tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które składana jest aplikacja).

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Nasz zespół to doświadczeni i niezależni eksperci, których połączył wysoki poziom profesjonalizmu zawodowego i pasja. Posiadamy wiedzę na temat najlepszych technologii energooszczędnych i odnawialnych źródeł energii oraz informacje odnośnie możliwości sfinansowania innowacyjnych przedsięwzięć ze środków krajowych i zagranicznych.