Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik projektu (Ciepłownictwo)

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: KPC2023 Data publikacji: 08 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

  • kierowanie pracą zespołów projektowych przy przygotowaniu analiz (studia wykonalności, koncepcje techniczno-ekonomiczne) dla planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych dotyczących modernizacji źródeł ciepła, miejskich systemów ciepłowniczych oraz układów gospodarki energetycznej przedsiębiorstw
  • przeprowadzanie wizji lokalnych analizowanych obiektów
  • ocena stanu istniejącego analizowanych obiektów
  • przygotowywanie propozycji wariantów modernizacji
  • uzgadnianie z Klientami założeń do analiz
  • przygotowanie części technicznej analiz
  • prezentowanie wyników analiz Klientom
  • monitorowanie postępów prac
  • monitorowanie terminów i budżetu projektów

Wymagania

  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz techniczno-ekonomicznych w ciepłownictwie i/lub energetyce
  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru ciepłownictwa i energetyki (źródła i sieci cieplne, kogeneracja, odnawialne źródła energii, efektywność energetyczna itp.)
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: ciepłownictwo, energetyka lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość zasad opracowywania bilansów cieplnych
  • biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Excel i Word)
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych (teren całej Polski)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy częściowo zdalnej
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach i szkoleniach)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
  • kartę sportową Multisport
  • dodatkowe dni wolne
  • elastyczny czas pracy

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE) jest firmą konsultingową działającą w obszarze efektywnego zarządzania energią i działa na rynku od 1994 roku. Firma oferuje m.in. kompleksowe, niezależne doradztwo w zakresie optymalizacji produkcji i zużycia energii oraz wykonuje audyty dla branży przemysłowej i budownictwa. Prowadzi krajowe i międzynarodowe projekty edukacyjne oraz świadczy usługi dla jednostek samorządu terytorialnego, związane z realizacją gospodarki niskoemisyjnej. KAPE promuje europejskie standardy w zakresie prawidłowego gospodarowania energią oraz wspiera przedstawicieli biznesu we wdrażaniu strategii neutralności klimatycznej.

Stale poszukujemy profesjonalistów w różnych branżach. Osoby z doświadczeniem w takich branżach jak energetyka, ciepłownictwo, budownictwo czy architektura mają możliwość stałego uczestnictwa w krajowych i międzynarodowych projektach.

Wierzymy w młode osoby, które stawiają pierwsze kroki na swojej drodze zawodowej. Cenimy ich potencjał, energię i zaangażowanie. Rozwijamy współpracę z Uczelniami Wyższymi. Liczymy, że właśnie tam znajdziemy wykształcone osoby z potencjałem, które dołączą do naszego zespołu. Zależy nam na osobach chcących zdobyć doświadczenie w branży energetycznej.