Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ciepłownictwa

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: 01/2021 Data publikacji: 21 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Biomasa, biogazownie, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie koncepcji i dokumentacji projektowych modernizacji ciepłowni o wielkości od 1do 60MW z ich dostosowaniem do wymogów wynikających z dyrektyw MCP, LCP oraz innych niezbędnych dla uzyskania statusu efektywnego systemu ciepłowniczego.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy na bazie posiadanej wiedzy i doświadczenia, na stanowisku projektanta / asystenta projektanta,
  • Biegła i potwierdzona umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD (Autocad, Archicad, mile widziany Revit),
  • Ukończone studia politechniczne w zakresie inżynierii środowiska ze specjalnością ciepłownictwo (nie wymagane, ale mile widziane również na stanowisku asystenta),
  • Doświadczenie w projektowaniu źródeł ciepła o zróżnicowanym charakterze (kogeneracja gazowa, biomasa, RDF, OZE),
  • Wymogiem na stanowisku projektanta (nie dotyczy asystenta) jest posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
  • Dodatkowym atutem jest znajomość rynku ciepłowniczego i ewentualny staż pracy w tym sektorze,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość odbywania częstych podróży,
  • Łatwość pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy zdalnej,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach, szkoleniach),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 25-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii.