Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ciepłownictwa – projektant/asystent projektanta

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: Specjalista ds. ciepłownictwa – projektant/asystent projektanta Data publikacji: 14 lutego 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Poszukujemy Specjalisty ds. ciepłownictwa – projektant / asystent projektanta

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie koncepcji i dokumentacji projektowych modernizacji ciepłowni o wielkości od 1do 60MW z ich dostosowaniem do wymogów wynikających z dyrektyw MCP, LCP oraz  innych  niezbędnych dla uzyskania  statusu efektywnego systemu ciepłowniczego.

Wymagania

Wymagania:
  • Umiejętność samodzielnej pracy na bazie posiadanej wiedzy i doświadczenia, na stanowisku projektanta / asystenta projektanta,
  • Biegła i potwierdzona umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD (Autocad, Archicad, mile widziany Revit),
  • Ukończone studia politechniczne w zakresie inżynierii środowiska ze specjalnością ciepłownictwo (nie wymagane ale mile widziane również na stanowisku asystenta),
  • Doświadczenie w projektowaniu źródeł ciepła o zróżnicowanych charakterze (kogeneracja gazowa, biomasa, RDF, OZE),
  • Wymogiem na stanowisku projektanta (nie dotyczy asystenta) jest posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
  • Dodatkowym atutem jest znajomość rynku ciepłowniczego i ewentualny staż pracy w tym sektorze,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość odbywania częstych podróży,
  • Łatwość pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami.

Oferujemy

Oferujemy
  • Umowę o pracę (lub inne formy współpracy),
  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • Biuro w centrum Warszawy, w Krakowie lub w Poznaniu,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy ,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty FitProfit.

Inne informacje

Aplikację prosimy przesyłać na maila: rekrutacja@kape.gov.pl (w tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które składana jest aplikacja).

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Nasz zespół to doświadczeni i niezależni eksperci, których połączył wysoki poziom profesjonalizmu zawodowego i pasja. Posiadamy wiedzę na temat najlepszych technologii energooszczędnych i odnawialnych źródeł energii oraz informacje odnośnie możliwości sfinansowania innowacyjnych przedsięwzięć ze środków krajowych i zagranicznych.