Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. dokumentów strategicznych w obszarze energii i klimatu

Pracodawca: Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Numer referencyjny: PIE-DOK Data publikacji: 06 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Energia: Audyty energetyczne, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • współpraca z JST w ramach tworzenia i wdrażania polityki w zakresie energii i klimatu,
  • opracowywanie ekspertyz, analiz i dokumentów strategicznych dla JST,
  • zbieranie danych oraz opracowywanie wkładu merytorycznego do raportów projektowych,
  • udział w spotkaniach projektowych organizowanych w krajach UE,
  • udział i prezentowanie wyników projektów na konferencjach, szkoleniach, warsztatach,
  • organizacja wydarzeń projektowych na poziomie krajowym i unijnym,
  • wsparcie merytoryczne Działu Marketingu w rozpowszechnianiu wyników projektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne,
  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy w projektach,
  • zainteresowanie tematyką energii i klimatu w Jednostkach Samorządu Terytorialnego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju oraz w obszarze UE.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach i szkoleniach),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • prywatną opiekę medyczną (Luxmed),
  • kartę sportową FitProfit.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE) jest firmą konsultingową działającą w obszarze efektywnego zarządzania energią i działa na rynku od 1994 roku. Firma oferuje m.in. kompleksowe, niezależne doradztwo w zakresie optymalizacji produkcji i zużycia energii oraz wykonuje audyty dla branży przemysłowej i budownictwa. Prowadzi krajowe i międzynarodowe projekty edukacyjne oraz świadczy usługi dla jednostek samorządu terytorialnego, związane z realizacją gospodarki niskoemisyjnej. KAPE promuje europejskie standardy w zakresie prawidłowego gospodarowania energią oraz wspiera przedstawicieli biznesu we wdrażaniu strategii neutralności klimatycznej.

Stale poszukujemy profesjonalistów w różnych branżach. Osoby z doświadczeniem w takich branżach jak energetyka, ciepłownictwo, budownictwo czy architektura mają możliwość stałego uczestnictwa w krajowych i międzynarodowych projektach.

Wierzymy w młode osoby, które stawiają pierwsze kroki na swojej drodze zawodowej. Cenimy ich potencjał, energię i zaangażowanie. Rozwijamy współpracę z Uczelniami Wyższymi. Liczymy, że właśnie tam znajdziemy wykształcone osoby z potencjałem, które dołączą do naszego zespołu. Zależy nam na osobach chcących zdobyć doświadczenie w branży energetycznej.