Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Recyklingu

Pracodawca: Kronospan Numer referencyjny: SDR 06/16 Data publikacji: 28 września 2017 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Kronospan to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów drewnopochodnych tj. płyt meblowych, paneli ściennych i podłogowych, elementów i akcesoriów do wykończenia wnętrz. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników do działu recyklingu do jednej z naszych lokalizacji: Szczecinek, Poznań, Strzelce Opolskie, Pustków, Mielec.

Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
  • Możliwość wykorzystywania umiejętności językowych w codziennej pracy poprzez częste wyjazdy do dostawców zagranicznych;
  • Zdobycie doświadczenia w branży recyklingu;
  • Możliwość wykorzystania umiejętności w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy (zakwaterowanie, samochód służbowy w czasie delegacji);
  • Szybki proces selekcji kandydatów w oparciu o rozmowę telefoniczną.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny ochrony środowiska, gospodarki odpadami, technologii drewna bądź leśnictwa;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację zawodową;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze gospodarki odpadami bądź ochrony środowiska;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Kronospan

Kronospan to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów drewnopochodnych tj. płyt meblowych, paneli ściennych i podłogowych, elementów i akcesoriów do wykończenia wnętrz.