Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Serwisant rowerowy

Pracodawca: KROSS S.A. Numer referencyjny: 188683 Data publikacji: 24 marca 2023 Lokalizacja: Łomianki - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów
  • Przygotowywanie rowerów do sprzedaży
  • Wykonywanie napraw serwisowych oraz przeglądów gwarancyjnych
  • Obsługa punktu kasowego
  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw rowerów

Wymagania

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawianiu rowerów
  • Wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach
  • Zorientowanie na klienta
  • Chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Udział w wewnętrznych programach rozwojowych;
  • Premie zależne od osiąganych wyników;
  • Możliwość realizacji sportowych pasji: przynależność do drużyny Kross Staff Team;
  • Wysokie zniżki na rowery Kross oraz możliwość testowania przyszłych i wdrażanych produktów.

KROSS S.A.

Zapraszamy do świata Kross. Miejsca, które pomaga przekraczać granice – czymkolwiek one dla Ciebie są.

Od ponad 30 lat jesteśmy liderem rynku rowerowego w Polsce i dynamicznie rozwijamy się na rynkach zagranicznych. W swoim portfolio mamy rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także markę Le Grand, skupiającą rowery miejskie.

Dołącz do nas i pracuj w zespole, który chce zarażać innych miłością do rowerów i aktywności ruchowej.