Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Laborant

Pracodawca: Krynica Vitamin S.A. Numer referencyjny: 155617 Data publikacji: 21 kwietnia 2021 Lokalizacja: Dziadkowskie-Folwark - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Biochemia
Woda: Analizy, badania laboratoryjne

Opis stanowiska

Główne zadania, które czekają na Ciebie to:

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego zgodnie z planem kontroli i badań
  • Kontrola fizykochemiczna napoju przed i po procesie pasteryzacji
  • Kontrola znakowania, etykietowania i pakowania wyrobu gotowego
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie i sumienność
  • Książeczka SANEPID
  • Kreatywność, samodzielność i konsekwencja w realizacji zadań

Oferujemy

To będziemy mogli Tobie zaoferować:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Krynica Vitamin S.A. w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla pracownika po okresie próbnym oraz możliwość wykupienia płatnego rozszerzenia dla członków rodziny
  • Możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych w celu uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • Płatne ubezpieczenie grupowe na życie
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy

Krynica Vitamin S.A.

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.
W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych. Skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych. Dostarczamy produkty między innymi do Niemiec, Czech, krajów nadbałtyckich oraz na rynki Bliskiego Wschodu.