Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Technik / Operator w Dziale Mediów Energetycznych

Pracodawca: Krynica Vitamin S.A. Numer referencyjny: 155225 Data publikacji: 19 kwietnia 2021 Lokalizacja: Dziadkowskie-Folwark - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka, Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Woda: Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Główne zadania, które czekają na Ciebie to:
  • Eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych w zakładzie produkcyjnym, w tym: kotłowni, sieci parowej i kondensatu, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężarek i sieci sprężonego powietrza, CO2, azotu, węzłów cieplnych, systemów wentylacji mechanicznej, stacji transformatorowych i głównych rozdzielni EE
  • Utrzymanie, na określonym wysokim poziomie, stanu technicznego urządzeń i instalacji technologicznych
  • Udział we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w kierunku podniesienia sprawności wytwarzania czynników energetycznych
  • Monitoring procesów technologicznych i wnioskowanie pomysłów racjonalizatorskich
  • Współpraca i wsparcie firm świadczących usługi remontowo konserwacyjne w podległym obszarze
  • Współpraca z Działem produkcyjnym i Utrzymania Ruchu
  • Udział w modernizacjach i remontach instalacji energetycznych

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane Energetyka, Elektroenergetyka, Mechanika, Automatyka)
  • Umiejętności obsługi komputera: MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego A2
  • Uprawnień energetycznych  D, E  Grupa I, II, III  (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjności - praca w systemie trzyzmianowym
  • Kreatywność, samodzielność i konsekwencja w realizacji zadań
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

To zaoferujemy Ci:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Krynica Vitamin S.A. w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla pracownika po okresie próbnym oraz możliwość wykupienia płatnego rozszerzenia dla członków rodziny
  • możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych w celu uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • płatne ubezpieczenie grupowe na życie
  • rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • niezbędne narzędzia pracy

Krynica Vitamin S.A.

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.
W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych. Skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych. Dostarczamy produkty między innymi do Niemiec, Czech, krajów nadbałtyckich oraz na rynki Bliskiego Wschodu.