Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP

Pracodawca: LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o, oddzial w Polsce Numer referencyjny: 206041 Data publikacji: 06 czerwca 2023 Lokalizacja: Ruda Śląska - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Zadania:

  • pełnienie zakresu działań służby BHP,
  • prowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń bhp oraz ich dokumentacja,
  • kontrola stanu BHP, przestrzegania przepisów oraz zasad przez pracowników spółki i firmy zewnętrzne,
  • informowanie przełożonego o zagrożeniach zawodowych oraz proponowanie rozwiązań w zakresie ich usuwania,
  • udział w analizie ryzyka zawodowego,
  • udział w ustalaniu przyczyn wypadków przy pracy, przygotowanie dokumentacji powypadkowej,
  • opiniowanie/opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • wsparcie pozostałych zadań działu.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę ,
  • elastyczny czas pracy - pracę można rozpocząć pomiędzy 7:30-8:30,
  • darmowy monitorowany parking dla pracowników,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • kafeterię MyBenefit,
  • dofinasowanie karty sportowej MultiSport,
  • ubezpieczenie na życie.

LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o, oddzial w Polsce

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników. Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój.