Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. pomiarów emisji

Pracodawca: LEMITOR Ochrona Środowiska Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 13 czerwca 2017 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

  • praca na terenie Dolnego Śląska i całej Polski na rzecz firm o różnym profilu technologicznym;
  • samodzielne wykonywanie pomiarów emisji zanieczyszczeń do środowiska;
  • planowanie pomiarów emisji zanieczyszczeń do środowiska;
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym;
  • udział w walidacji metod badawczych;
  • kontakt z obecnymi i przyszłymi klientami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • (preferowane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria chemiczna lub absolwenci Wydziału Mechaniczno-Energetycznego o specjalności Energetyka i Ochrona Atmosfery);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy; - techniczne zdolności manualne;
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy, brak lęku wysokości (praca na wysokości > 3m);
  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych 2-5 dniowych);
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w akredytowanym laboratorium o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

LEMITOR Ochrona Środowiska Sp. z o.o.

LEMITOR Ochrona Środowiska Sp. z o.o. to zespół dziesiątek specjalistów kompetentnych w szerokim spektrum usług monitoringu i doradztwa ochrony środowiska.