Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Laborant / ka ochrony środowiska

Pracodawca: LENTEX S.A. Numer referencyjny: 101652 Data publikacji: 10 stycznia 2023 Lokalizacja: Lubliniec - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz wód technologicznych, ścieków przemysłowych i wód opadowych;
  • opracowywanie sprawozdań i analiz wyników badań;
  • prowadzenie nadzoru nad substancjami i mieszaninami chemicznymi stosowanymi do analiz;
  • opracowywanie dokumentacji dotyczącej funkcjonowania laboratorium: instrukcje w zakresie metodyki badań, instrukcje dot. obsługi sprzętu pomiarowego itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu ochrony środowiska lub chemii, technologii chemicznej;
  • min. pół roku doświadczenia/ stażu w pracy w laboratorium ochrony środowiska;
  • znajomości obsługi aparatury laboratoryjnej;
  • umiejętności przeprowadzania analiz laboratoryjnych;
  • dokładności, umiejętności pracy w zespole, chęci uczenia się.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • udział w profesjonalnych szkoleniach;
  • pracę w atmosferze współpracy w zgranym zespole;
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (dodatek świąteczny i wakacyjny, bezpłatne zajęcia językowe, imprezy i wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, paczki świąteczne, itp.).

LENTEX S.A.

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.
LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.