Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Technik utrzymania ruchu - mechanik / elektryk / automatyk (projekt Greenfield)

Pracodawca: LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. Numer referencyjny: 98866 Data publikacji: 17 lutego 2021 Lokalizacja: Biskupice Podgórne - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Pakiet relokacyjny - wsparcie finansowe dla osób przeprowadzających się do Wrocławia.

Będziesz odpowiadać za:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie cztero-brygadowym.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych.
  • Obsługę narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp).
  • Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie cztero-brygadowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki/ automatyki.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław sp. z o.o tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!
Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Chem Wrocław Energy jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.