Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP i PPOŻ

Pracodawca: LUVENA Spółka Akcyjna Numer referencyjny: 134253 Data publikacji: 31 sierpnia 2022 Lokalizacja: Luboń - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu ocen ryzyka zawodowego, tworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP,
  • Analiza zagrożeń zawodowych oraz inicjowanie zmian zmierzających do ich usunięcia,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i PPOŻ na terenie zakładu,
  • Realizacja działań i projektów dotyczących podnoszenia świadomości pracowników w zakresie bezpiecznego środowiska pracy,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnianych pracowników,
  • Prowadzenie procedur powypadkowych,
  • Realizacja pozostałych obowiązków służby BHP wynikających z rozporządzenia o służbie BHP.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zgodne z wymaganiami prawnymi dla pracowników służby BHP,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane chemiczne),
  • Minimum 2 letni, udokumentowany staż pracy w służbie bhp, w zakładzie produkcyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP,
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna,
  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

LUVENA Spółka Akcyjna

Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat ! Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy około 270 pracowników.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.