Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Manager ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Malta Trading Numer referencyjny: 74321 Data publikacji: 06 września 2021 Lokalizacja: Mielec - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje, Zarządzanie i ochrona krajobrazu

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i realizacja projektów z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, ochrona powietrza, emisja hałasu).
  • Prowadzenie postępowań w zakresie uzyskania decyzji i pozwoleń.
  • Ewidencja odpadów, w tym nadzór i kontrola wypełnienia Kart Przekazania Odpadów wytwarzanych oraz pozyskiwanych do odzysku.
  • Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań, statystyk i naliczanie oraz dokonywanie opłat wynikających z przepisów.
  • Składanie sprawozdań i wniosków oraz konsultowanie projektów z odpowiednimi służbami.
  • Współpraca z Wydziałem i Inspekcją Ochrony Środowiska, udział w kontrolach oraz realizacji zaleceń pokontrolnych.
  • Bieżąca kontrola procedur zakładowych, a także dostawców i odbiorców.
  • Kontakt z odbiorcami - koordynowanie i monitorowanie pomiarów, badań i odbiorów.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Praktyczna znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Mielcu.
  • Odpowiedzialność, sumienność, wytrwałość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Malta Trading

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.