Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Malta Trading Numer referencyjny: 68049 Data publikacji: 27 maja 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe

Opis stanowiska

Do obowiązków specjalisty na tym stanowisku należeć będzie:
  • Nadzór i kontrola nad warunkami pracy,
  • Ustalanie norm przydziału i zużycia na środki ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego,
  • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
  • Współpraca z odpowiednimi jednostkami i instytucjami zewnętrznymi,
  • Wykonywanie analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sporządzanie ocen ryzyka zawodowego,
  • Przeprowadzanie wstępnych szkoleń,
  • Opracowywanie i opiniowanie instrukcji stanowiskowych oraz bhp,
  • Kontrola wykonywania prac firm obcych pod względem bhp.

Wymagania

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze bhp firmy z branży kolejowej,
  • Wykształcenia o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu BHP,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i synchronizacji działań,
  • Dokładności, sumienności, spostrzegawczości,
  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat,
  • Dyspozycyjności do pracy w delegacji,
  • Uprawnień inspektora PPoż. – mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce przewozowej,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy,
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Malta Trading

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.