Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Malta Trading Numer referencyjny: 89302 Data publikacji: 11 maja 2022 Lokalizacja: Mielec - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • Ewidencjonowanie dostaw surowca drzewnego w bazie danych odpadowych (BDO)
  • Wykonywanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska, w tym gospodarką odpadami
  • Nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa
  • Zapewnienie właściwego nadzoru nad realizacją zobowiązań płynących z aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska
  • Ewidencjonowanie, weryfikacja i kontrola odpadów wytwarzanych
  • Realizacja terminowej sprawozdawczości środowiskowej
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz koordynowanie podejmowanych działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe: ochrona środowiska lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień dotyczących ochrony środowiska
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów
  • Znajomość pakietu MS Excel
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wiedza na temat zagadnień gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności

Malta Trading

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.