Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. zakupów recyclingu

Pracodawca: Malta Trading Numer referencyjny: 87688 Data publikacji: 11 kwietnia 2022 Lokalizacja: Dalekie - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Zakup drewna poużytkowego (firmy komunalne, budowlane, produkcyjne),
  • Analiza rynku drewna poużytkowego - dotarcie do wszystkich potencjalnych dostawców na powierzonym terenie,
  • Przygotowanie ofert zakupu,
  • Negocjacja warunków handlowych i zawieranie umów,
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych zgodnie ze standardami przyjętymi przez Spółkę,
  • Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań,
  • Rozwiązywanie reklamacji surowcowych.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze),
  • Znajomość branży drzewnej/odpadowej,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziane,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu,
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Malta Trading

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.