Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista przyrodnik

Pracodawca: Mentor Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. Numer referencyjny: 2021/10/1Młp Data publikacji: 15 listopada 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (umowa o pracę na okres 1 roku, po 3-miesięcznym okresie próbnym) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • wykonanie prac terenowych z zakresu nadzoru przyrodniczego, ochrony czynnej gatunków chronionych, inwentaryzacji i monitoringów przyrodniczych
  • udział w opracowaniu dokumentacji służbowej dot. realizowanych działań terenowych oraz prowadzenie korespondencji kontraktowej
  • częste wyjazdy służbowe, głównie na terenie województw: łódzkiego i śląskiego
  • współpraca z Zespołem w ramach wykonywanych zadań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska (biologia, ochrona środowiska, leśnictwo, zarządzanie zasobami przyrody)
  • wysoka dyspozycyjność, mobilność i umiejętność samodzielnej pracy w terenie
  • umiejętność opracowywania dokumentacji podsumowującej wykonane prace (raporty, notatki służbowe etc.)
  • znajomość prawodawstwa w zakresie ochrony przyrody - przynajmniej w stopniu ogólnym
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzane zadania
  • prawo jazdy kategorii B, optymalnie - możliwość okresowego wykorzystania własnego samochodu
  • znajomość języka angielskiego - min. poziom B1

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę w trybie zadaniowym, obejmującą głównie wyjazdy terenowe oraz opracownie dokumentacji, z możliwością wykonywania prac kameralnych w trybie homeoffice
  • pełne rozliczenie kosztów użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych
  • sprzęt do użytku służbowego: telefon, laptop, docelowo również samochód służbowy
  • możliwość współpracy z młodym i bardzo dynamicznym Zespołem specjalistów
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu nadzorów i inwentaryzacji przyrodniczych w branży infrastruktury liniowej

Inne informacje

Mile widziane:
  • doświadczenie w wykonaniu inwentaryzacji przyrodniczych, prowadzeniu nadzorów, udział w przyrodniczych badaniach naukowych
  • specjalizacja biologiczna w zakresie botaniki, ichtiologii, herpetologii, ornitologii lub chiropterologii
  • umiejętność obsługi oprogramowania GIS
  • umiejętność opracowywania dokumentacji związanej z procedurą oceny oddziaływania inwestycji na środowisko

Dopuszczamy możliwość współpracy w ramach umowów cywilno-prawnych.

Mentor Consulting sp. z o.o. Środowiskowa sp.k.

Szczegółowy opis działaności Spólki znajduje się pod linkiem: http://mentorconsulting.pl/oferta/zarzadzanie-ochrona-srodowiska-w-procesie-inwestycyjnym/