Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ochrony środowiska i BHP

Pracodawca: Meritum Competence Numer referencyjny: Aplikacja OŚ BHP Data publikacji: 20 marca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (3 miesiące - umowa próbna) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Stałą współpracę z firmami obsługiwanymi przez Meritum Competence w zakresie ochrony środowiska oraz BHP,
  • Opracowywanie ewidencji, sprawozdań oraz innej dokumentacji w zakresie ochrony środowiska raz BHP,
  • Udział w audytach ochrony środowiska i BHP w firmach oraz opracowywanie raportów z tych audytów.

Wymagania

Wykształcenie:
  • Z zakresu ochrony środowiska, BHP lub pokrewne lub studia na 3 lub 4 roku studiów kierunków jw.,
  • Terminowość, rzetelność, dyscyplina pracy, cierpliwość,
  • Umiejętności komunikacyjne (interpersonalne),
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Zorientowanie na rezultat/cel/wynik,
  • Podstawowa obsługa MS Office.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na 3 miesiące próbne,
  • Szkolenie i niezbędne przygotowanie do zawodu specjalisty ochrony środowiska i BHP,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Inne informacje

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres: krzysztof.pietrzak@meritumnet.pl
W tytule maila proszę wpisać: Aplikacja OŚ BHP
Wszelkie pytania dot. ogłoszenia proszę przesyłać mailowo na wskazany wyżej adres.

Meritum Competence

Oferujemy stałą obsługę firmy z zakresu ochrony środowiska – dla firm z każdej branży i każdej wielkości – od mikro firm do dużych przedsiębiorstw posiadających zakłady w całej Polsce.

Ponadto wykonujemy też jednorazowe zlecenia:

audyty środowiskowe, wnioski o pozwolenia wodnoprawne (operaty wodnoprawne), wnioski o pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza (operaty ochrony powietrza w specjalistycznym oprogramowaniu), zgłoszenia instalacji nie wymagających pozwolenia, wnioski o zezwolenie na zbieranie lub/i przetwarzanie odpadów, procedury dla firm serwisowych na potrzeby kontroli UDT oraz do uzyskania certyfikatu dla przedsiębiorcy, zgłoszenia do Bazy Danych o Odpadach (BDO), prowadzenie dokumentacji w Centralnym Rejestrze Operatorów (CRO), sprawozdania środowiskowe – korzystanie ze środowiska, KOBiZE, do Bazy Danych Sprawozdań (BDS – dotyczy F-gazów), gospodarowanie odpadami, opakowania i odpady opakowaniowe i wiele innych.

Posiadamy liczne referencje i szerokie grono zadowolonych z naszych usług firm oraz jednostek administracji publicznej.

Realizując usługi doradcze stawiamy na dobrą komunikację oraz oszczędność czasu klienta.

Raz do roku organizujemy ogólnopolską konferencję EKOKONGRES – kompendium wiedzy dla firm,która stanowi źródło wiedzy oraz forum doświadczeń z zakresu ochrony środowiska dla firm, jak i przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej.