Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Pracodawca: Metrix Metal Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Data publikacji: 22 listopada 2017 Lokalizacja: Tczew - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Metrix Metal Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska: specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Miejsce pracy: Tczew, ul. Piaskowa 3

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Praktyczna znajomość przepisów i zagadnień z zakresu ochrony środowiska i BHP,
  • Znajomość wymagań normy ISO 14001,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez pośrednictwa pracy),
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującą stabilizacje poczucie bezpieczeństwa,
  • Stałe, terminowe wynagrodzenie i premie uznaniowe (płaca adekwatna do posiadanych kwalifikacji,
  • Dofinansowanie do dojazdów dla osób spoza Tczewa,
  • Uczestnictwo w szkoleniach, umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Bogaty pakiet socjalny: bilety do kina, siłowni, na basen.

Inne informacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Metrix Metal Sp. z o.o.

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Oferujemy usługi z zakresu obróbki blach na maszynach CNC. Nasza produkcja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapewniamy zintegrowane usługi, powtarzalność oraz dużą dokładność i precyzję w wytwarzaniu detali. Nasi klienci wywodzą się z następujących branż: elektronicznej, telekomunikacyjnej, budowlanej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej HVAC, motoryzacyjnej oraz gastronomicznej.