Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Asystent Geodety

Pracodawca: MGGP S.A. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

MGGP z siedzibą w Tarnowie poszukuje Asystenta Geodety - prace kameralne i terenowe

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

- wykształcenie wyższe geodezyjne,

- znajomość oprogramowania EwMapa lub TurboMapa,

- doświadczenie przy realizacji geodezyjnych prac kameralnych, zwłaszcza przy modernizacji EGiB, przy tworzeniu baz danych BDOT, GESUT,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- pracę w wymiarze pełnego etatu (poniedziałek – piątek),

- umowę o pracę (dla studentów umowę zlecenie),

- możliwość kontynuacji zatrudnienia na innych projektach.

MGGP S.A.

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od 1998 roku. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu inżynierii, architektury oraz geoinformacji.

Poprzez swoje realizacje, uczestniczymy w ważnych inwestycjach w takich segmentach rynku jak infrastruktura i transport, budownictwo, ochrona środowiska, gospodarka wodna, rolnictwo, energetyka czy telekomunikacja.

Mamy udział w budowie lub modernizacji blisko 1.000 kilometrów dróg i 600 kilometrów kolei, zaprojektowaliśmy blisko 650 kilometrów sieci kanalizacyjnej, wykonaliśmy zobrazowania lotnicze i produkty pochodne dla niemalże całej Polski, części Libanu, Rumunii, Ukrainy, Niemiec i Łotwy, przygotowaliśmy szereg strategicznych dla kraju opracowań w zakresie środowiska.