Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Bezpłatne praktyki studenckie w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów „Gwarków”

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.23.2021.1.JP Data publikacji: 29 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Wolontariat Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Spalanie, kogeneracja, Ewidencja, raporty, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Co będzie należeć do twoich obowiązków?
  • Rozeznanie rynku i zbieranie ofert,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • zapoznawanie się z zasadami działania spalarni oraz z instrukcjami eksploatacyjnymi,
  • zapoznanie się z zasadą działania i budową urządzeń instalacji oczyszczania spalin, przygotowania wody procesowej oraz systemem monitoringu spalin,
  • przeprowadzenie rozeznania budżetowego, w celu przygotowania postępowań przetargowych,
  • weryfikacja zużycia substancji chemicznych i dokonywanie zakupów, niezbędnych do zachowania ciągłej pracy Zakładu.

Wymagania

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś studentem kierunków:
  • Automatyka i robotyka,
  • Automatyka, robotyka i informacja przemysłowa,
  • Elektrotechnika,
  • Inżynieria chemiczna i procesowa,
  • Inżynieria środowiska,
  • Mechanika i budowa maszyn,
  • Ochrona środowiska,
  • Energetyka,
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji
oraz chcesz poznać branżę przetwarzania odpadów, funkcjonowania spalarni odpadów oraz uczyć się od doświadczonej kadry. Dodatkowo posiadasz minimalne zdolności manualne jak np. umiejętność obrabiania kabelków i ich przykręcania, czy umiejętność lutowania. Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy

Co możesz zyskać z Nami?
  • Elastyczny czas pracy w postaci indywidualnie opracowanego harmonogramu,
  • możliwość  zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu przetwarzania odpadów oraz funkcjonowania spalarni,
  • odbycie praktyk na podstawie zawartej umowy, a po ich zakończeniu otrzymanie stosownego zaświadczenia,
  • możliwość podjęcia dalszej współpracy po zakończonych praktykach.

Inne informacje

Miejsce pracy: Zakład Zagospodarowania Odpadów "Gwarków" ul. Zabraniecka 2

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.