Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Bezpłatne Praktyki w Dziale Organizacji i Komunikacji Społecznej

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.40.2021.1.JP Data publikacji: 25 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

• Współtworzenie treści w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
• Praca administracyjna i dbałość o bazę dokumentów.
• Praca koncepcyjna w związku z organizacją promocji Spółki.

Wymagania

Jeśli jesteś studentem/absolwentem kierunków związanych z prawem, administracją, rachunkowością, ekonomią, ochroną środowiska i ekologią, chcesz poznać pracę jednej z największych spółek komunalnych w Polsce, która od ponad 90 lat dba o odbiór i zagospodarowanie odpadów od mieszkańców Warszawy, spróbuj nowego wyzwania razem z zespołem Działu Organizacji i Komunikacji Społecznej Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie. Dbamy o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną Spółki, pracę koncepcyjną nad nowymi metodami promocji oraz stałe monitorowanie tematów związanych z szeroko rozumianą ekologią.

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy w postaci indywidualnie opracowanego harmonogramu.
  • Możliwość zdobycia bezcennej wiedzy i doświadczenia w zakresie ekologii, zagospodarowania odpadów, komunikacji, pracy promocyjnej i kontaktu z mediami.
  • Odbycie praktyk na podstawie zawartej umowy, a po ich zakończeniu otrzymanie stosownego zaświadczenia.
  • Udział przy kreacji i rzeczywistej realizacji przełomowego przedsięwzięcia, jakim jest rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych na Targówku.
  • Warsztat redagowania komunikatów prasowych.
  • Nauka obsługi profesjonalnych narzędzi do edycji fotografii i filmów.

Inne informacje

Miejsce praktyk: Centrala Spółki ul. Obozowa 43

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.