Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. energetycznych

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.9.2021.1.JP Data publikacji: 12 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • przygotowanie remontów i modernizacji urządzeń elektrotechnicznych oraz instalacji elektrycznych dla obiektów Spółki zgodnie z zatwierdzonym planem remontów i przyznanymi na ten cel środkami,
  • utrzymanie maszyn i urządzeń zakładu w ruchu od strony elektrycznej,
  • przygotowywanie dokumentacji do udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane,
  • zamawianie usług, części zamiennych oraz materiałów remontowych we współpracy z Zespołem Zakupów,
  • kontrola rozliczeń Spółki z firmami energetycznymi,
  • prowadzenie rozliczeń firm wykonującymi prace remontowe, modernizacyjne, konserwatorskie i serwisowe,
  • nadzór nad realizacją umów serwisowych, umów na dostawę energii elektrycznej, cieplnej i oleju opałowego oraz dokumentacją elektryczną, w zakresie jej kompletności i poprawności,
  • nadzorowanie i koordynowanie likwidacji skutków awarii urządzeń po stronie elektrycznej,
  • opracowywanie projektów instrukcji użytkowania urządzeń i instalacji elektrycznych oraz innej dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ukończone nadaniem tytułu inżyniera elektryka o specjalności: elektrownie lub elektroenergetyka przemysłowa,
  • świadectwo kwalifikacyjne Gr. I E i D,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersacje techniczne i czytanie dokumentacji.

Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty elektryka lub energetyka,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zamówień publicznych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • szkolenia zawodowe.

Inne informacje

Miejsce pracy: Zakład Zagospodarowania Odpadów "Gwarków" ul. Zabraniecka 2

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.