Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista w Zespole Zagospodarowania Strumienia Odpadów

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.24.2021.1.JP Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

  • Analiza przetwarzanego strumienia odpadów w instalacjach Spółki ze wskazaniem konieczności ich zagospodarowania w instalacjach zewnętrznych,
  • Koordynacja w zakresie przygotowywania pod względem merytorycznym postępowań przetargowych w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu m. st. Warszawy,
  • Obsługa zgłoszeń z numeru 19 115 w zakresie zagospodarowania odpadów w m. st. Warszawie,
  • Współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi Spółki i instytucjami zewnętrznymi przy monitorowaniu realizacji umów zawartych z podmiotami zewnętrznymi na zagospodarowanie odpadów komunalnych,
  • Współpraca z Biurem Gospodarki Odpadami m. st. Warszawy w zakresie bieżącej realizacji procesu zagospodarowania odpadów, informowaniu o zmianach lokalizacji instalacji do zagospodarowania odpadów oraz przedstawiania propozycji zmian w systemie gospodarki odpadami komunalnymi,
  • Współpraca z kontrahentami w zakresie pozyskania ofert na zagospodarowanie poszczególnych frakcji odpadów, wymiany informacji o systemie gospodarki odpadami oraz dostępnych nowych rozwiązaniach pojawiających się na rynku zagospodarowania odpadów,
  • Monitorowanie i analiza rynku zagospodarowania odpadów na terenie kraju,
  • Praca wykonywana w podstawowym systemie czasu pracy w godz. 7:00 – 15:00.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie gospodarki odpadami,
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych i doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji przetargowej w oparciu o w/w przepisy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,
  • Świadectwo kwalifikacyjne w zakresie dozoru w gr. 1,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, energetycznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentów technicznych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Premie uznaniowe,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Inne informacje

Miejsce pracy: Zakład Zagospodarowania Odpadów "Gwarków" ul. Zabraniecka 2

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.