Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista w Zespole Zamówień Publicznych

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.4.2021.1.JP Data publikacji: 13 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja, Ekonomia, finanse
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i bieżące prowadzenie dokumentacji dotyczącej postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami określającymi zasady udzielania zamówień publicznych oraz regulacjami wewnętrznymi Spółki w tym zakresie,
  • dokonywanie badania i oceny złożonych ofert,
  • uczestniczenie w pracach komisji przetargowych,
  • współpraca z komórkami wnioskującymi w zakresie przygotowywania postępowań przetargowych,
  • tworzenie sprawozdań w zakresie postępowań prowadzonych w Spółce,
  • przekazywanie dokumentacji przetargowej do Archiwum Zakładowego,
  • śledzenie zmian w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: prawo, administracja, które swoim zakresem kształcenia obejmowały zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi lub dowolnie ukończony kierunek studiów wyższych oraz odbyte szkolenia z zakresu udzielania zamówień publicznych,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie udzielania zamówień publicznych po stronie zamawiającego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • szkolenia zawodowe.

Inne informacje

Miejsce pracy: Centrala Spółki ul. Obozowa 43

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.