Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Starszy specjalista ds. technicznych - elektroenergetyk

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Numer referencyjny: RKK.110.74.2021.1.JP Data publikacji: 02 marca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

  • Opracowywanie danych i informacji o charakterze technicznym związanych z etapem przygotowywania, realizacji i odbiorami inwestycji budowlanych Spółki,
  • Analiza, opiniowanie i zatwierdzanie wszelkich opracowań projektowych, harmonogramów, dokumentów i raportów sporządzanych przez Wykonawców,
  • Prowadzenie wszelkich działań i czynności związanych z przygotowaniem inwestycji, nadzorem kontraktów usługowych (projektowanie, dostawy, roboty budowlane) oraz nadzór nad tymi pracami zgodnie z wymaganiami określonymi PB i przepisami prawa,
  • Uczestniczenie w postępowaniach przetargowych na wykonanie usług, opracowań projektowych, robót budowlanych i dokonywanie oceny ofert w zależności od potrzeb inwestycyjnych Spółki,
  • Współpraca z kierownictwem budowy, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mgr inż. elektryk),
  • Min. 8-letnie doświadczenie zawodowe w uczonym zawodzie,
  • Uprawnienia budowlane o specjalności specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych G1 i/lub G2 w zakresie eksploatacji i dozoru
  • Realizowanie przynajmniej jednego projektu w obiekcie energetycznym w zakresie wykonawczym i/lub nadzorczym i/lub projektowym,
  • Doświadczenie w realizacji kontraktu w oparciu o Warunki Kontraktowe FIDIC,
  • Znajomość MS Office i oprogramowania AutoCAD,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i organizowania sobie czasu,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Premie uznaniowe,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Inne informacje

Miejsce pracy: Warszawa ul. Zabraniecka 2 (Targówek)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie

Naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów.