Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Energetyk

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz Numer referencyjny: 109 /19 Data publikacji: 08 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie przełączeń energetycznych w stacjach oraz rozdzielnicach SN, nN
  • współpraca ruchowa z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych
  • zapewnienie ciągłości zasilania i sprawności układów sterowania oraz zabezpieczenie urządzeń elektroenergetycznych i technologicznych
  • kontrola poziomu napięć, stanów liczników, sprawdzanie obciążenia transformatorów i kabli zasilających, poziomu napięć pomocniczych prądu stałego, stanu izolacji sieci
  • nadzorowanie i dopuszczanie do wykonywania remontów, modernizacji i zmian w instalacjach oraz przy montażu i uruchamianiu nowych urządzeń, instalacji elektroenergetycznych przez wykonawców zewnętrznych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego – technicznego
  • świadectwa kwalifikacyjnego serii E na napięcie 20 kV
  • rocznego doświadczenia zawodowego
  • braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku; praca na wysokości i głębokości do i powyżej 3 metrów, praca w kanałach, komorach, zbiornikach, studzienkach, wykopach, w hałasie
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Inne informacje

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A.

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.