Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inspektor/ Starszy Inspektor

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz Numer referencyjny: 145/19 Data publikacji: 19 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Główny zakres obowiązków:

  • kompleksowe przygotowanie i realizacja zadań inwestycyjnych, w tym m.in. wykonywanie wycen opracowań projektowych, przygotowanie materiałów o wybór i współudział w procesie wyboru projektanta, nadzór nad prawidłowym przebiegiem umowy dotyczącej wykonania dokumentacji projektowej, udział w tworzeniu aneksów i porozumień do umów, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • sprawdzanie prawidłowości przygotowanych przez projektantów materiałów do decyzji administracyjnych oraz dokumentacji projektowych
  • przygotowywanie dokumentów merytorycznych do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także udział w pracach Komisji Przetargowych, w procesie wyboru wykonawców robót budowlanych
  • współudział w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje
  • występowanie jako przedstawiciel Spółki w relacjach z wykonawcami, mieszkańcami Dzielnic m.st. Warszawy, innymi urzędami oraz instytucjami w ramach realizowanych i nadzorowanych zadań;
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • organizowanie spotkań niezbędnych do prawidłowego przygotowania powierzonych zadań inwestycyjnych do realizacji

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego, mile widziane wyższe (preferowane kierunki z zakresu inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska)
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego, mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia inwestycji związanych z przebudową i budową sieci/urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
  • znajomości procesu inwestycyjnego w zakresie sporządzania dokumentacji projektowych i uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz uzgodnień w toku projektowania
  • znajomości przepisów Prawa Budowlanego, Prawa o Zagospodarowaniu Przestrzennym
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • zaawansowanej znajomość pakietu Microsoft Office
  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • ukierunkowania na rezultat

Oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Inne informacje

W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warsz

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A.

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.