Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Projektant branży sanitarnej

Pracodawca: MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O. Numer referencyjny: 2 Data publikacji: 22 stycznia 2021 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków, Zarządzanie wodą w mieście

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w ramach pracy w dziale Projektowania i Planowania Inwestycji MWIK
  • przygotowanie analiz, koncepcji, informacji oraz sprawozdań dotyczących działalności technicznej Spółki w zakresie technicznym systemu wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria sanitarna
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

Oferujemy

Oferujemy:
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie ze 120-letnią tradycją
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń, szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne programy socjalne (m. in. dofinansowanie do wczasów i do codziennych posiłków, karty podarunkowe dla dzieci pracowników, dodatki świąteczne).

MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – sp. z o.o. to:
  • Producent i dostawca wody, którą można pić prosto z kranu
  • Krajowy lider w zakresie modernizacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej
  • Firma wdrażająca najnowocześniejsze technologie, realizująca prace z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu
  • Mecenas kultury na rynku bydgoskim m.in. organizator form edukacyjnych i kulturalnych w obiektach pierwszego w Polsce Muzeum Wodociągów: Wieży Ciśnień i Hali Pom