Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista geolog

Pracodawca: MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O. Numer referencyjny: 5 Data publikacji: 01 czerwca 2021 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja, Hydrogeologia
Woda: Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Czynności związane  z eksploatacją i monitoringiem ujęcia infiltracyjnego, ujęcia z rzeki Brdy, studni awaryjnych, pól irygowanych, w szczególności:
  • monitorowanie gospodarki wodami podziemnymi na terenie obszarów zasobowych w rejonie Bydgoszczy i podejmowanie działań na rzecz likwidacji zbędnych studni w celu optymalnego gospodarowania tymi zasobami czy likwidacja ognisk zanieczyszczeń,
  • współpraca podczas prac geotechnicznych, m.in. przy: wykonywaniu wierceń ręcznych i sondowań, pomocy w obsłudze laboratorium geotechnicznego czy przy wykonywaniu dokumentacji geotechnicznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (geologia/geografia/ochrona środowiska),
  • biegła obsługa komputera MS Office, Inkscape, Surfer, Strater, Modflow,
  • dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność pracy w terenie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wymagana samodzielność i odpowiedzialność oraz umiejętne zarządzanie czasem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie ze 120-letnią tradycją,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń, szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • programy socjalne (m. in. dofinansowanie do wczasów i do codziennych posiłków, dodatki świąteczne).

MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – sp. z o.o. to:
  • Producent i dostawca wody, którą można pić prosto z kranu
  • Krajowy lider w zakresie modernizacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej
  • Firma wdrażająca najnowocześniejsze technologie, realizująca prace z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu
  • Mecenas kultury na rynku bydgoskim m.in. organizator form edukacyjnych i kulturalnych w obiektach pierwszego w Polsce Muzeum Wodociągów: Wieży Ciśnień i Hali Pom